Vybrané projekty


Koupelna RD 12m2

Koupelna 10m2

Koupelna RD 20m2

Koupelna RD 10m2

Koupelna RD 8m2

Koupelna RD 8m2

Koupelna RD 6m2

Rekonstrukce koupelen

Provedeme komplexní rekonstrukce koupelny podle požadavku zákazníka.

Na základě smlouvy uděláme domluvené práce od vybourání stávajícího jádra nebo koupelny, přes postavení nových příček podle stávajících či nových dispozic z tvárnic yutong nebo ze sádrokartonu.Zhotovýme nové plastové rozvody vody a odpady.

Ve spolupráci s odbornými firmami zajistíme zhotovení elektroinstalace a topenářských prací.

Po provedení obkladů a položení dlažby provedeme montáž sanitární techniky a vybraných doplňků.V případě požadavku provedeme dodávku a namontování nových oken.

Dle přání zákazníka jsme schopni provézt rekonstrukci koupelny a wc a to jak vyzděním příček z ytongu , tak i ze sádrokarkonu. V sádrokarkonových příčkách lze vézt všechny rozvody a velmi častý dotaz zákazníka je na budoucí nosnost např.kuchyňské linky , ta je samozřejmě vyřešena výzuhami , takže kuchyňskou linku příčka z SDK bez problémů udrží.

V případě rekonstrukce koupelny a wc samozřejmě provádíme nové rozvody vody , odpadů a elektrorozvodů. Naše firma pečlivě dbá na použití všech penetrací a hydroizolací , při výběru stavebních materiálů se dbá na požadovanou kvalitu , tak aby do budoucna nevznikaly žádné problémy.

Se zákazníkem jsem schopni vybrat obklady i celkové vybavení koupelny a wc , tak aby byl zákazník spokojen. V případě , že si neumí přesně představit jak by mělo celkové dílo vypadat , jsme schopni po domluvě vytvořit grafický návrh. V koupelnách rádi vytvoříme atypické niky i různé police a to i po truhlářské stránce . Provádíme i různé vyzdívky a to i sprchové kouty . V případě požadavků , také montáž podlahové topné rohože.

Doba rekonstrukce koupelny a WC většitnou po dobu 10ti pracovních dnů. Doba rekonstrukce celéhop bytu je podle požadvků zákazníka.

 

Máte zájem o bližší informace? Připravili jsme pro Vás tento rychlý formulář.
Stačí jej vyplnit a my se Vám ozveme.= 1 + 1REMOBYT s.r.o.
Provozovna: U Boříka 3, 709 00 Ostrava - Nová Ves
Tel.: 00420 725 786 732
E-mail: remobyt@seznam.cz


Mapa